fbpx

Fotografia ślubna: Asia & Bartek – Liliowy Staw

Wreszcie udało mi się zebrać do kolejnego wpisu na blogu – poznajcie cudownych Asię i Bartka! :) Dzięki ich nastawieniu ten reportaż ślubny był czystą przyjemnością, wręcz zarażali swoim uśmiechem. Przygotowania zaczęliśmy w domu Asi, atmosfera już od samego początku była spokojna i wyluzowana. Następnie zjawił się Bartek, któremu przydała się pomoc.. męskiego pogotowia krawieckiego :) Przed wyjściem do kościoła Bartek mógł zobaczyć swoją przyszłą żonę po raz pierwszy odzianą w suknię ślubną, po czym rodzice udzielili Młodej Parze błogosławieństwa.

Drogę do kościoła w Witkowie zapamiętałem jako niekończącą się ścianę deszczu, ale niczym na życzenie przyszłych małżonków tuż przed dojazdem deszcz odszedł w niepamięć! Sama msza neokatechumenalna miała delikatnie inny przebieg, a jej ozdobą były częste śpiewy. Z kazania goście mogli dowiedzieć się, gdzie dokładnie przyszła Para Młoda się poznała oraz kilka innych ciekawych faktów z ich życia :) Po słowach przysięgi i wyjściu z kościoła, przeszczęśliwi Młodzi wypuścili dwa białe gołębie.

Wesele odbyło się w Gościńcu Liliowy Staw i działo się na nim, oj działo się.. zaczynając od pięknego pierwszego tańca, poprzez ziejącego ogniem barmana, a kończąc na podanym na zewnątrz wiejskim stole! Świetną oprawę muzyczną tego wesela zapewnił zespół Los Bigos. Przebieg zabaw oczepinowych niech pozostanie tajemnicą..:)

Więcej różnorodnych zdjęć znajdziecie oczywiście w PORTFOLIO

| HyggeDesign | Fotografia ślubna | Fotograf ślubny Poznań | Fotograf na wesele |  Fotograf ślubny Poznań Wielkopolska |

Inline