fbpx

Fotografia ślubna: Ingrid & Manish – Novotel

W kolejnym wpisie na blogu chciałbym się z Wami podzielić relacją z egzotycznego ślubu Ingrid i Manisha :) To był ostatni reportaż ślubny tego roku i jednocześnie mój pierwszy ślub międzynarodowy. Ingrid pochodzi z Norwegii, natomiast Manish z Indii, a mieszka w USA – poznali się i studiowali w Polsce i stąd sentyment do naszego kraju. O ślubie dowiedziałem się kiedy myślałem, że sezon ślubny się już skończył – podobnie jak w poprzednim roku. Spotkaliśmy się w piątkowy wieczór, gdzieś pomiędzy wieczorem kawalerskim, a panieńskim – już wtedy wiedziałem, że sobota będzie niesamowitym dniem! :)

Ślub cywilny odbył się w Poznaniu na Starym Rynku, rodziny zjechały z wielu krajów, aby uczestniczyć w tym ważnym dniu. Państwo Młodzi przyodziali tradycyjne stroje, które bardzo wyróżniały się podczas miejskiej części sesji plenerowej, na tle ciepło ubranych poznaniaków z ciekawością przyglądających się Młodej Parze. Sama sesja plenerowa była niestandardowa o tyle, że w pełnym wymiarze odbyła się w dniu ślubu, czyli tak jak to odbywa się najczęściej na zachodzie. Dzięki temu w Parze było tyle radości i szczęścia, że zdjęcia niemal robiły się same! Aby zrobić drugą, bardziej naturalną część sesji, pojechaliśmy zabytkowym Volvo Amazonem nad Jezioro Strzeszyńskie, które zajmuje szczególne miejsce w sercach Ingrid i Manisha.  Po sesji ok. 17:00, cała rodzina zgromadziła się w Novotelu, gdzie za zamkniętymi drzwiami odbyło się wesele :)

Więcej różnorodnych zdjęć znajdziecie oczywiście w PORTFOLIO

| HyggeDesign | Fotografia ślubna | Fotograf ślubny Poznań | Fotograf na wesele |  Fotograf ślubny Poznań Wielkopolska |

Inline