fbpx

Fotografia ślubna: Natalia & Marcin – Młodzikowo

Mimo, że przed przeprowadzką do Poznania mieszkałem przez wiele lat w Miłosławiu, nie wiedziałem że nieopodal powstało kilka pięknych sal – jedną z nich mogłem poznać dzięki mojej wspaniałej sierpniowej parze! Jaką salę mam na myśli? – Nadwarciański Dworek Młodzikowo, którego jestem fanem od dnia kiedy przeszedłem przez jego bramy.

Ale zacznijmy od początku. Przygotowania odbywały się w dworku tuż obok sali weselnej, która była już w tym czasie dekorowana przez Białe Historie, powoli też zjeżdżały się słodkości przygotowane przez Smykałka do wałka. Sala wraz z dworkiem znajdują się na terenie otoczonym stajniami, a w powietrzu unosi się zapach koni – wszystko to pośród malowniczej przyrody. Czasami można również spotkać dwa owczarki szkockie collie o imionach Dafne i Wiwa. Przygotowania zaczęły się od ułożenia włosów i wplecenia ozdób przez Art&Beauty Mobilne Fryzjerstwo Magdalena Musiał, później przyszedł czas na makijaż – nie było strachu, że coś nie wyjdzie – zdjęcia próbnego wyglądały świetnie. Oczywiście pięknej kobiecie niewiele trzeba, ale makijaż wykonany przez Beauty Rules Makeup Studio zrobił na mnie ogromne wrażenie. First look miał odbyć się dopiero w kościele i udało się, ale nie było to łatwa sprawa!

Ojciec dumnie wprowadził Natalię do kościoła w Solcu Wielkopolskim, gdzie miał odbyć się ślub, aby oddać ją w ręce ukochanego – wtedy właśnie zrobiłem jedno z najważniejszych zdjęć tego dnia. Co było dalej pamiętnego 19 sierpnia? – niech zdjęcia same opowiedzą historię – wesele, hej!

Warto napisać też kilka słów o sesji plenerowej, która odbyła się w miejscu szczególnym dla Młodej Pary – Puszczy Noteckiej. Pogoda nie zapowiadała się spektakularnie, gęste chmury pokrywały niebo w 100% – ale mieliśmy dużo szczęścia, tuż przed zachodem chmury rozwiał wiatr i mogliśmy skąpać się w promieniach zachodzącego słońca. Zaraz po zachodzie podniosła się mgła, która zupełnie zmieniła oblicze okolicy! Dodatkowo dzięki niemal bezchmurnej nocy, nie mogliśmy przepuścić okazji na zdjęcie z gwiazdami w tle.

Dziękuję, że mogłem Wam towarzyszyć jako fotograf ślubny!

Więcej różnorodnych zdjęć znajdziecie oczywiście w PORTFOLIO

Ta muzyka umili Wam oglądanie:


| HyggeDesign | Fotografia ślubna | Fotograf ślubny Poznań | Fotograf na wesele |  Fotograf ślubny Poznań Wielkopolska |

Inline